فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / کابلشو الیاس / تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم در انواع سایزها و با سوراخ پیچ های معمولی و خاص ، با شرایط فروش عالی توسط فروشگاه ولتاژ صنعت ، امکان پذیر شده است . همچنین موف های مسی الیاس در سایز های مختلف نیز عرضه می شود . همواره سعی ما بر این است تا بتوانیم کلیه محصولات صنعت برق را با قیمت های پایین و رقابتی به مشتریان خود عرضه کنیم .

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم

کابلشو و موف های مسی الیاس از لوله های مسی بدون درز با خلوص ۹۹٫۵ درصد و بر اساس استاندارد DIN46235 تولید می شوند. بسته بندی کابلشو های الیاس، در جعبه های زرد رنگ و موف ها در جعبه های قرمز رنگ انجام می پذیرد . روی تمام جعبه های کابلشو ، سایز کابلشو ، سایز پیچ و تعداد موجود در بسته ثبت شده است . همچنین روی تمام موف های مسی تولید این شرکت ، شماره درج گردیده تا براحتی بتوان آنها را از یکدیگر تشخیص داد .

 

کاربرد کابلشو و موف (اتصالات کابل)

اتصال هادی کابل به شینه بوسیله کابلشو انجام می شود . اما کاربرد موف یا دوراهی ، برقراری اتصال میان دو کابل می باشد . نکته ای که حائز اهمیت است و باید بدانیم این است که سایز کابلشو یا موف را باید متناسب با سایز کابل مصرفی انتخاب کرد. در صورتی که سایز کابلشو یا موف بزرگتر از سایز کابل باشد ، عمل پرس کردن کابلشو و همچنین اتصال کابل ، بدرستی انجام نمی پذیرد .

 

کلیه سایزها و مشخصات موف و کابلشو الیاس

کلیه سایزها و مشخصات موف و کابلشو الیاس

به جهت انتخاب راحت تر مشتریان و همچنین اطلاعات دقیق تر از محصولات این شرکت ، سایز و مشخصات کلیه کابلشو ها و موف های مسی الیاس ، در قالب جدولی بیان می شود . ناگفته نماند سایز کابلشو های خاص (نمره پیچ های متفاوت) بدلیل شلوغی بیش از حد ، در جدول فوق نیامده است .

 

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم

از آنجایی که تهیه و خرید کابلشو به قیمت تولیدی و بدون واسطه ، مورد علاقه بسیاری از مشتریان است ، لذا مشتریان سعی بر این دارند تا بصورت مستقیم و با بهترین قیمت ممکن ، محصولات مسی را خریداری کنند . فروشگاه ولتاژ صنعت با ایجاد ساختار فروش منظم و عرضه مستقیم محصولات ، این شرایط را فراهم آورده و کلیه محصولاتش را با قیمت های پایین و رقابتی عرضه می کند .
لازم بذکر است ، با توجه به نوسانات قیمت مس ، اعلام قیمت محصولات مسی به مشتریان بصورت روز امکان پذیر است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin