فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / قیچی / خرید مستقیم قیچی کابل بر

خرید مستقیم قیچی کابل بر

افرادی که وظیفه نصب و راه اندازی انواع کابل ها به صورت خانگی و صنعتی را دارند، می بایست از تجهیزات کاملی استفاده کرده تا بتوانند عملیات نصب آن ها را به صورت استاندارد انجام دهند. یکی از ابزار آلات ضروری در این زمینه، قیچی کابل بر می باشد که با ابعاد مختلفی در فروشگاه یافت می شود. پیشنهاد ما این است که برای تهیه این نوع ابزارآلات به روش خرید مستقیم اقدام نمایید تا عزینه کمتری در قبال آنها پرداخت نمایید.

خرید مستقیم قیچی کابل بر

مزیت های خاص قیچی کابل بر تاشو

مزیت های خاص قیچی کابل بر تاشو یکی از مزیت های قیچی کابل بر تاشو، صرف انرژی و زمان کمتری است که در هنگام نصب کابل ها به آن نیاز پیدا خواهید کرد. عملیات نصب انواع کابل، نیازمند قیچی و یا کاتر مخصوصی است که متناسب با قطر کابل ها تولید شده است. برخی از قیچی ها توانایی برش و جداسازی روکش کابل را داشته و برخی از آنها نیز می توانند تمام بخش های یک کابل را بطور کامل جدا کنند.

مزیت های قیچی کابل بر مدل تاشو:

  • استفاده از تیغه های فولادی مقاوم
  • عایق در برابر الکتریسیته
  • وجود دستگیره های مقاوم
  • امکان برش کابل های مسی مختلف

این ابزارها در دو مدل دستی و هیدرولیکی ساخته شده اند که برای برش کابل هایی با قطر کمتر اغلب از مدل دستی آن استفاده شده و برای پرش کابل های ضخیم تر می بایست از قیچی های الکترو مکانیکی، پنوماتیکی و یا هیدرولیکی استفاده شود تا عملیات برش به درستی انجام گیرد. تمامی قیچی هایی که برای برش سیم ها مورد استفاده قرار می گیرد، دارای دسته های مقاومی هستند که با عایق مناسبی پوشش داده شده است تا ایمنی بیشتری داشته باشد.

برخی از قیچی ها علاوه بر این که توانایی برش کابل ها را دارند، می‌توانند برای برش مفتول، مهره و زنجیر نیز استفاده شوند که این کار توسط اهرم های بلند و تیغه های مستحکمی انجام می گیرد.

مراکز عرضه انواع قیچی کابل بر

مراکز عرضه انواع قیچی کابل بر مراکز عرضه قیچی کابل بر، این نوع ابزار آلات را با برندهای مختلفی ارائه نموده اند که برخی از آنها در کشور ایران تولید شده و برخی نیز از برندهای خارجی به کشور ورود پیدا کرده اند.
در هنگام خرید قیچی های کابل بر، سعی کنید به تمامی اجزای آن توجه داشته باشید و اگر از افرادی هستید که کابل هایی با ضخامت های مختلف را نصب و راه اندازی می کنید، بهتر است تجهیزاتی را تهیه نمایید که امکان برش کابل های نازک و ضخیم را داشته باشد.
تولیدکنندگان برای سهولت بیشتر، قیچی ها را به گونه ای طراحی می کنند که تیغه های آن قابل تعویض می باشد. که در صورت ایجاد آسیب یا کند شدن می توانید آنها را با تیغه جدید جایگزین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید