فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / کانکتور پیچی / خرید کانکتور پیچی برق با لیست قیمت

خرید کانکتور پیچی برق با لیست قیمت

امروزه خرید کانکتور پیچی بدلیل استفاده و کاربرد فراوان آن ، سهولت استفاده ، تسریع زمان انجام کار و همچنین مقرون به صرفه بودن آن نسبت به چسب برق ،بشدت افزایش یافته است .لیست قیمت کانکتور پیچی در انتهای پست قابل مشاهده می باشد. لازم بذکر است ،لیست قیمت ارائه شده جهت اطلاع مشتریان از حدود قیمت محصول می باشد. قیمت روز این محصول را می توانید از واحد فروش مجموعه دریافت نمایید.
خرید کانکتور پیچی برق با لیست قیمت

ترمینال یا کانکتور پیچی

ترمینال ها یا کانکتورهای پیچی ، از یک عایق استوانه ای شکل دارای شیار تشکیل شده اند . این شیارها سبب شده تا اصطکاک بین دست و کانکتور بیشتر شده و عمل پیچاندن ، راحت تر انجام گیرد . در قسمت داخلی یا به عبارتی قسمت هادی کانکتور ، یک فنر مخروطی شکل رزوه شده از جنس استیل قرار دارد که در واقع محل قرارگیری و اتصال سیم ها می باشد .

 

کاربرد کانکتور (ترمینال) پیچی

جهت اتصال دادن دو یا چند سیم به یکدیگر ، از کانکتور یا ترمینال پیچی استفاده می شود . در گذشته برای انجام این کار از چسب برق استفاده می گردید . استفاده از این کانکتورها در تابلوهای برق ، علاوه بر سهولت استفاده و تسریع در اجرا ، باعث زیباتر شدن کار نیز خواهد شود .

 

مشخصات و سایزبندی کانکتورهای پیچی

مشخصات و سایزبندی کانکتورهای پیچی

کانکتور های پیچی در شش سایز متفاوت عرضه می شوند که هر کدام از سایزها ، با رنگ خاصی ، مشخص و کد گذاری شده است . در جدول فوق ، تمامی سایزهای موجود کانکتور به همراه کد آنها و حداکثر سایز سیم ورودی ، ارائه شده است که با استفاده از اطلاعات آن، براحتی می توان کانکتور مورد نیاز را انتخاب کرد .

 

لیست قیمت خرید کانکتورهای پیچی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin