فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / تجهیزات تابلو / شینه های فانتزی بلاکس

شینه های فانتزی بلاکس

شینه های لاندیس یا فانتزی

بطور کلی کاربرد این شینه ها ، توزیع ارت یا نول در تابلوهای برق است . قسمت بیرونی یا فوقانی این شینه ها از جنس پلاستیک و قسمت داخلی آنها از آلیاژ برنج جهت رسانا بودن ساخته شده اند. همچنین این شینه ها دارای دو نوع ارت و نول می باشند که از نظر شکل ظاهری زیاد با یکدیگر تفاوت ندارند و تنها فرق آنها با یکدیگر در رنگ بندی است . به بیان بهتر ، شین نول دارای رنگ آبی و شین ارت دارای رنگ سبز می باشد. البته تفاوت جزیی دیگر نیز در نوع ارت دیده می شود و آن پایه فلزی است که در یکطرف آن قرار می گیرد.
شایان ذکر است ، استفاده از شین های فانتزی در تابلوهای برق ، سبب شده تا ظاهری مناسب تر و از نظر اقتصادی ، مقرون به صرفه تر نسبت به شین های مسی باشند.
بطور معمول شینه های فانتزی در انواع ۴ پیچ ، ۶ پیچ ، ۸ پیچ ، ۱۰ پیچ و ۱۲ پیچ تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

شینه های فانتزی BLOX connect

شرکت بلاکس کانکت در سال ۲۰۱۱ در شهر ونژو (Wenzhou) کشور چین تأسیس گردید. این شرکت ، یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید ترمینال های ریلی ، ترمینال های توزیع ، کانکتور های برق و شینه های فانتزی محسوب می شود.
شینه های فانتزی بلاکس از کیفیت بسیار بالا و قابل توجهی برخوردارند . شفافیت روکش پلاستیکی و همچنین ضخامت استاندارد مغزی برنجی ، خود مؤید این کلام است . متأسفانه شینه های متفرقه که دارای هیچ نام و نشان و برندی نیستند ، با اندک قیمت کمتر ، در بازار خرید و فروش می شوند که کیفیت آنها بسیار پایین و نامطلوب می باشد.

شایان ذکر است ، شینه های بلاکس به دو صورت ، نصب ثابت و نصب رو ریل عرضه می شوند.
شینه های فانتزی با قابلیت نصب روی ریل ، کارایی بسیار بالایی در تابلو برق ها دارند چرا که نیاز به پیچ کردن آنها نیست و براحتی می توان آنها را روی ریل قرار داد و از آنها استفاده کرد.

لیست قیمت شینه های فانتزی بلاکس کانکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش سرسیم وایرشو

نمایندگی فروش سرسیم وایرشو MAX در لاله زار

نمایندگی فروش سرسیم وایرشو مکس در لاله زار تهران ،پخش عمده و خرده انواع سرسیم …