فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / کنترل فاز / فروشنده کنترل فاز شیوا امواج

فروشنده کنترل فاز شیوا امواج

در بسیاری از شبکه های برق رسانی، از قطعات و لوازم گوناگونی استفاده می نمایند تا هم از اتلاف انرژی جلوگیری شود و نیز این که جریان، بدون نقص، به مقصد برسد. از جمله وسایل کاربردی در این عرصه، کنترل فاز شیوا امواج می باشد. می توان از فروشنده معتبر، در مدل های گوناگونی محصول را به دست آورد.

فروشنده کنترل فاز شیوا امواج

کاربرد اساسی کنترل فاز شیوا امواج

کاربرد اساسی کنترل فاز شیوا امواج احتمالاً می پرسید، کاربرد اساسی کنترل فاز شیوا امواج چیست؟ باید بگوییم، این ابزارهای بسیار مهم، اختلالات شبکه برق را به نوعی کنترل می کنند. ممکن است که چنین مشکلاتی ناشی از کاهش یا افزایش ولتاژ باشد. این مسائل سبب می شود تا شاهد عدم تقارن فازها باشیم.

دستگاه در چنین شرایطی به کار می رود و نشانگر F با نشانگرP جا به جا می شود. همین امر باعث می ‌گردد تا بدانیم اختلالاتی ایجاد شده و به رفع آنان اقدام کنیم. به هر حال، این محصول ویژگی های گوناگونی هم دارد که ما در ذیل به چند خصوصیات اصلی آن اشاره می کنیم:

  • حفاظت نمودن در برابر، قطع هر یک از  فازها
  • نشان دادن وصل رله و برق شبکه
  • برای جلوگیری از عدم تغییر پارامترها
  • داشتن پیچ های تنظیم برای ایجاد تغییرات در زمان وصل و عدم تقارن

البته محصولاتی از این دست، بر اساس مدل های گوناگونی که دارند، کارایی شان فرق می کند. آنان برای محیط های مختلفی ساخته می شوند. مثلاً برخی از این دستگاه ها، در دمای بالای ۶۵ و منفی ۲۰ درجه سانتی گراد کار می کنند و تحمل ۷۰ درصد رطوبت را هم دارد.

این می رساند که حتماً باید در هنگام استفاده شرایط جوی را هم در نظر بگیرید. به این ترتیب است که بهتر می شود از آن کار بگیرید. گفتنی است، کنترل تک فاز، مینی، فاز بار و سوپر کنترل فاز وجود دارد که هر کدام، کاربردشان متفاوت است.

فروش عمده سوپر کنترل فاز

فروش عمده سوپر کنترل فاز مرکز فروش عمده سوپر کنترل فاز، این محصولات را تضمین شده ارائه می کند. از طرفی، با نرخ های مناسبی نیز مشتریان قادر هستند که خرید را انجام دهند. قیمت های محصول طبق فاکتورها‌یی همچون کیفیت و شرکت تولید کننده تعیین می گردد.

با این حساب، می شود راحت قیمت کنترل فاز شیوا امواج را به دست آورید که بهترین نوع دستگاه را می سازد.

اما نوع سوپر کنترل فاز، ویژگی های بیشتری دارد. برای نمونه دارای دو رله ۵  آمپر است. ۶ عدد نشانگر دارد که اعلام وصل رله، عدم تقارن، برق شبکه، کاهش و افزایش ولتاژ و همچنین عدم جابجایی فازها را انجام می دهد.

می توانید چنین ابزارهای بسیار مهم را راحت از طریق همین وبسایت به شکل عمده، سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید