فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / رطوبت سنج شیوا / فروش عمده رطوبت سنج شیوا امواج

فروش عمده رطوبت سنج شیوا امواج

رطوبت سنج شیوا امواج چیست و مهمترین ویژگی های آن کدامند؟ چرا امروزه استفاده از این دستگاه‌ها امری مهم به شمار می آیند؟ خرید و فروش مستقیم این محصولات می تواند کاهش قیمت ها و امکان دسترسی به بهترین رطوبت سنج ها را در بازار برای خریداران عمده فراهم آورد.

فروش عمده رطوبت سنج شیوا امواج

رطوبت سنج شیوا امواج چیست؟

رطوبت سنج شیوا امواج چیست؟ رطوبت سنج ها همانطور که از نام آنها مشخص است به دستگاه هایی می گویند که برای کنترل میزان رطوبت مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مدل های الکتریکی این محصول دارای خروجی رله هستند. در آنها با توجه به حالت کاری و تنظیمی در صورت افزایش یا کاهش رطوبت فعال می گردند.
امروزه استفاده از دستگاه های رطوبت سنج دیجیتالی بیشتر از مدل های دیگر کاربرد دارند. مدل‌هایی که برای اندازه گیری بخار آب یا کنترل آب کاربردهای فراوانی دارند. انواع این رطوبت سنج‌ ها را می‌توان در چهار گروه کلی رطوبت سنج دیجیتال رومیزی، رطوبت سنج دیجیتال حرفه ای، رطوبت سنج جامدات و انواع ترموتور دیجیتالی دسته بندی نمود.
در این میان یکی از پرکاربردترین محصولات رطوبت سنج شیوا امواج است که دارای یک نمایشگر کاملاً دیجیتالی برای نشان دادن میزان رطوبت می باشد. این محصول دو نشانگر دارد که یکی از آنها برای قطع سنسور و دیگری برای نمایش وصل بودن رله بکار برده می شود. میزان دقت این محصول برای نمایش دادن رطوبت یک درصد است و قابلیت هایی نظیر رطوبت زدایی و رطوبت زایی را دارد. از مهمترین ویژگی‌های فنی رطوبت سنج دقیق شیوا امواج می توان موارد زیر را نام برد:

  • دارای خروجی رله ۵ آمپری
  • امکان استفاده و کارآیی در دمایی بین منفی ۲۰ درجه تا ۶۵ درجه سانتی گراد
  • دارای ولتاژ ۱۸۰ تا ۲۵۰ ولت
  • تاخیر زمان وصل یک تا شصت ثانیه
  • تاخیر زمان قطع یک تا سی ثانیه

توزیع کننده رطوبت سنج اتوماتیک در کشور

توزیع کننده رطوبت سنج اتوماتیک در کشور انواع رطوبت سنج ها را می توان با توجه به ویژگی‌های فنی و کیفی در صنایع و محیط‌ های مختلفی به کار گرفت. بدون شک مدل های دیجیتالی جدید از کاربردهای متنوع و مطمئن تری برخوردار هستند. در نظر داشته باشید که به علت تنوع تولید و عرضه، انتخاب این دستگاه‌ها باید بر حسب نیاز و نوع کارآیی آنها صورت گیرد.
قابل ذکر است که قیمت رطوبت سنج اتوماتیک با توجه به نوع خروجی، میزان ولتاژ و دیجیتالی یا ساده بوده متغیر است. برای برآورد قیمت ها و تهیه لیست قیمت انواع جدیدترین رطوبت سنج اتوماتیک در کشور می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری اقدام به استعلام کنید. در این مرکز انواع دستگاه‌های رطوبت سنج با برندهای معتبر و به قیمت کارخانه تولیدی در اختیار فعالین بازار و خریداران عمده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید