فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / شینه مینیاتوری / قیمت شینه مینیاتوری تک فاز و سه فاز ایرانی (۳۲A)

قیمت شینه مینیاتوری تک فاز و سه فاز ایرانی (۳۲A)

ارزان ترین قیمت شینه مینیاتوری تک فاز و سه فاز متعلق به شینه های تولید شده در کشور است. قیمت شینه کلید مینیاتوری (باس بار) ایرانی بسیار پایین تر و مناسب تر از برندهای چینی بوده و از کیفیت مطلوبی نیز برخوردارند.جریان قابل تحمل این شینه فیوز ها ۳۲ آمپر بوده که به صورت شاخه یک متری عرضه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

قیمت شینه مینیاتوری تک فاز و سه فاز ایرانی (32A)

رابط فیوز مینیاتوری یا باس بار چیست؟

رابط فیوز مینیاتوری یا باس بار چیست؟

شینه یا رابط فیوز مینیاتوری (باس بار) در واقع نقش توزیع کننده برق و هدایت جریان الکتریکی را برعهده دارد. شین فیوز ها دارای انشعابات متعدد هستند که بوسله آنها اتصال کلیدهای مینیاتوری به یکدیگر انجام پذیر می‌شود.
باسبار ها یا شینه ها عموما از جنس مس یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و یک راه حل قابل اطمینان جهت انتقال سریع و ایمن برق در مقایسه با اتصال کابلی می‌باشد.

تفاوت شینه فیوز مینیاتوری تک فاز و سه فاز

تفاوت شینه فیوز مینیاتوری تک فاز و سه فاز

بطور کلی شین فیوزهای مینیاتوری در دو نوع تک فاز و سه فاز با آمپرهای مختلف تولید و عرضه می‌شوند.
نام گذاری این شین ها تفاوت و کاربرد هر یک از آنها را کاملا روشن می‌سازد. از شینه تک فاز بمنظور اتصال و سری کردن کلید مینیاتوری تکفاز و از شینه سه فاز برای سری کردن کلید مینیاتوری سه فاز استفاده می‌شود.
در واقع تسمه انشعابات شین های تکفاز از یک ردیف منظم تشکیل یافته که متناسب فیوزهای یک پل بوده ولی تسمه یا میله انشعابات شین های سه فاز دارای سه ردیف متوالی می‌باشند که با فاصله معین از یکدیگر قرار گرفته اند.

ارزان ترین قیمت شینه مینیاتوری تکفاز و سه فاز ایرانی ۳۲A

ارزان ترین قیمت شینه مینیاتوری تکفاز و سه فاز ایرانی 32A

همانطور که مستحضرید برندهای مختلف شینه کلید مینیاتوری مانند RST ،RADEN ،NP و… که غالبا متعلق به کشور چین هستند در بازار ایران فراوان موجود و در دسترسند اما قیمت آنها بسیار گران است.
همین امر موجب نارضایتی و عدم استقبال مشتریان از برندهای وارداتی گشته و آنها را ملزم به استفاده از تولیدات داخل که کیفیت مطلوبی نیز دارند، نموده است.
شینه های مینیاتوری ایرانی در حال حاضر فقط در دو نوع تکفاز و سه فاز با جریان ۳۲ آمپر تولید و در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌گیرد. شما می‌توانید ارزان ترین قیمت شینه کلید مینیاتوری ایرانی را از طریق همین وب سایت أخذ نموده و آنها را به میزان لازم سفارش دهید.
لازم بذکر است، خرید عمده این شین ها بسیار برای خریداران مقرون بصرفه تر بوده و سود بیشتری نصیب آنان خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin