فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / تجهیزات تابلو / مرکز خرید انواع شینه فانتزی با لیست قیمت

مرکز خرید انواع شینه فانتزی با لیست قیمت

خرید شینه فانتزی ارت و نول با قیمت ارزان ، لیست قیمت شینه های فانتزی با درصد تخفیف ویژه ، عرضه انواع شینه های فانتزی نول و ارت با بهترین قیمت

معرفی شینه های فانتزی

معرفی شینه های فانتزی

بطور کلی کاربرد شین ها در تابلو های برق توزیع ارت و نول می باشد . شینه های فانتزی هم به همین منظور در تابلو برق ها بکار می رود . همانطور که در تصویر مشاهده می شود ، شکل ظاهری شین های فانتزی بسیار زیباتر از سایر شین ها می باشد . اجزاء این شینه ها بطور کلی از یک مغزی برنجی یکپارچه و یک روکش پلاستیکی ، تشکیل شده است . بطور معمول این شینه ها در دو رنگ سبز (ارت) و آبی (نول) و در انواع ۴ پیچ ، ۶ پیچ ، ۸ پیچ ، ۱۰ پیچ و ۱۲ پیچ عرضه می شوند .

 

خرید شینه فانتزی ارت و نول با قیمت ارزان

خرید شینه فانتزی ارت و نول با قیمت ارزان

از آنجایی که شینه های فانتزی ارت و نول تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آنها با یکدیگر در رنگ بندی آنها می باشد ، قیمت آنها نیز با یکدیگر یکسان است . الیته این همسانی قیمت در بعضی از برندها دیده نمی شود و ممکن است قیمت نول و ارت آنها اندکی متفاوت باشد.
فروشگاه ولتاژ صنعت شینه ها یا شمش های فانتزی را ، در انواع مختلف آن ، با کیفیت بسیار بالا و با قیمت بسیار ارزان و باورنکردنی عرضه می کند . در صورت عدم رضایت و نامرغوب بودن محصول ، مشتریان گرامی می توانند محصول را کامل عودت داده و وجه پرداختی خود را ، تماما دریافت نمایند.

لیست قیمت شینه های فانتزی با درصد تخفیف ویژه

بمنظور سهولت و رفاه حال مشتریان لیست قیمت شینه های فانتزی روی سایت قرار می گیرد . این فایل PDF حاوی لیست قیمت کلیه شمش های فانتزی و درصد تخفیفات می باشد . شایان ذکر است ،کسانی که قصد خرید عمده یا تجارت این محصول را دارند ، جهت اطلاع از درصد دقیق تخفیفات با فروشگاه تماس حاصل نمایند.

دانلود لیست قیمت شینه فانتزی

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پخش انواع گلندهای پلاستیکی و فلزی کابل (PG – M)

کاربرد گلند کابل گلند کابل یکی از قطعات پرکاربرد در تابلوهای برق یا جعبه های …