فروشگاه ولتاژ صنعت
خانه / کابلشو و موف / نمایندگی فروش محصولات کلاته (مسی – بیمتال)

نمایندگی فروش محصولات کلاته (مسی – بیمتال)

کاربرد کابلشو

از کابلشو بمنظور اتصال هادی کابل به شینه و سایر محل های اتصال مورد نیاز استفاده می شود. جنس کابلشو برای کابل های مسی ، مس قلع اندود و برای کابل های آلومینیومی از آلومینیوم است.
کابلشو های مسی از لوله های مسی بدون درز با خلوص %۹۹٫۵ و بر اساس استاندارد DIN46235 ، در سایزهای ۶mm² تا ۴۰۰mm² تولید می شوند که در اثر پرس هیچ گونه ترک یا شکاف مویی در آنها ایجاد نمی گردد. جهت جلوگیری از فرآیند کروژن ، کابلشوهای مسی آبکاری قلع می شوند.

نمایندگی فروش کابلشو کلاته

شرکت کلاته یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید اتصالات برق صنعتی از جمله کابلشو و رابط مسی ، کابلشو بیمتال DTL1 و کابلشو بیمتال DTL2 ، فعالیت می کند . کلیه محصولات این شرکت با کیفیت بالا و با رعایت استاندارد های جهانی تولید و عرضه می شوند.
همچنین این شرکت محصولات خود را با بسته بندی های زیبا و شکیل ارائه می کند که این نیز می تواند ، بسیار برای مشتریان حائز اهمیت باشد.

تصویری از کابلشوهای مسی تولید شرکت کلاته

 

کابلشو های بیمتال

گاهی شرایط ایجاب می کند که بخواهیم میان دو جنس متفاوت، اتصال برقرار کنیم . بطور مثال ، زمانی که قرار است هادی کابل آلومینیوم به شینه مسی اتصال یابد. در این موافع ناچاریم بمنظور جلوگیری از عمل اکسیداسیون (خوردگی) از کابلشوهای بیمتال استفاده کنیم .
جنس کابلشوهای بیمتال از آلومینیوم و مس می باشد و با فرایند جوش اصطکاکی (Friction Welding) ساخته می شوند. همچنین خلوص مس و آلومینیوم بکار رفته در آنها %۹۹٫۵ است.
ناگفته نماند ، در گذشته نیاز به این نوع کابلشو ها در ایران ، بیشتر از طریق کشورهای دیگر خصوصا کشور چین برطرف می شد ، اما در حال حاضر بیشتر این کابلشو ها در ایران و توسط مهندسین ایرانی روانه بازار برق کشور می شوند.
کابلشوهای بیمتال دارای دو نوع DTL1 و DTL2  می باشند . همانطور که پیش تر گفته شد ، شرکت اتصالات کلاته که یکی از شرکت های معتبر تولید کننده کابلشو در ایران است ، هر دو نوع این کابلشوها را با کیفیت بالا تولید و عرضه میکند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تولید کابلشو مسی

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم

تولید کابلشو مسی الیاس و پخش آن بصورت مستقیم در انواع سایزها و با سوراخ …